Наша спільнота створена батьками загиблих воїнів.

Наша мета

Допомога, підтримка та подальша соціальна адаптація людей, які втратили близьких у результаті російської військової агресії, шляхом зосередження фахової психологічної та іншої професійної допомоги, а також засобів спеціальної терапії через створення соціальної спільноти родичів загиблих при підтримці громадянського суспільства.

Чого ми прагнемо?

1. Об’єднати родини загиблих героїв, які пережили трагедію і мають у собі сили допомогти іншим людям, а також волонтерів та спонсорів зі всього світу, які розділяють місію спільноти;

2. Ідентифікувати рідних та близьких загиблих у війні як соціально вразливу верству населення та об’єднати їх у цільову групу з метою відновлення їх ментальної та фізичної спроможності для повернення до активного суспільного життя.

3. Створити партнерство, що надає можливість готувати і залучати спеціалістів, які допоможуть пережити горе втрати близьких і коханих. Системно надавати допомогу і підтримку цільовій групі шляхом зосередження фахових, соціальних, матеріальних ресурсів і засобів для максимально ефективної координації їх цільового розподілу.

4. Діяти на засадах етики, анонімності, аполітичності із врахуванням особливої вразливості реципієнтів та специфіки їх особистих потреб. Наше життя ніколи не буде таким як раніше. Але ми ще потрібні нашим рідним, друзям, нашій Україні. Ми маємо жити, щоб пам’ятати наших героїв, і бути гідними їх пам’яті! Приєднуйтесь до лав нашої спільноти, щоб отримати втіху, розраду, і можливо – новий сенс життя.

Наша стратегія

Повномасштабна війна, розпочата росією і спрямована на знищення українського народу та його державності, вже забрала десятки тисяч життів. Багато родин українців втратили своїх рідних та близьких людей. Наша спільнота створена батьками загиблих воїнів.

Ми на власному досвіді знаємо, що пережити це глибоке горе дуже складно, а самостійно – майже нереально. Воно позбавляє не тільки моральних сил, а й самого сенсу життя. Ми бачили, як на тлі гострого стресу скорботні батьки хворіють,божеволіють, і навіть помирають, тому що не в змозі самостійно впоратися зі своїм горем.

Наша спільнота ставить за мету об’єднати всіх, хто переживає трагедію втрати близьких у війні, щоб надати їм можливість розділити своє горе через спілкування з людьми, які пережили, або в даний момент переживають подібне і можуть не тільки зрозуміти глибину страждань, а й допомогти вибратися з психологічної ями, ділячись своїм досвідом переживання горя, підтримкою та щирим розумінням.

Ми залучаємо спеціалістів для надання учасникам спільноти фахової підтримки та допомоги професійних психологів, психіатрів, наркологів та психотерапевтів, а також спеціалістів інших дотичних напрямків (юристи, соціальні служби, фінансові порадники, медичні і реабілітаційні фахівці тощо).

Ми разом працюємо на тим, щоб сім’ї загиблих на війні берегли світлу пам’ять про своїх рідних, але змогли при цьому відновити власний сенс життя і встановити нові цілі, поступово знову повертаючись до суспільного життя.